Audi A6
Esittely Audi A6, vm. 2015, Automaatti
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa.
Rahoitus alk. 69€/kk
Rahoituspäätös myös etänä.
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon.
Hienossa kunnossa ja kattavasti huollettu neliveto Audi.
Täydellinen huoltokirja
Huippusiisti
Suomi-auto
Webasto/Eber-lisälämmitin
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
S tronic-automaattivaihteisto
Xenon plus -ajovalot LED -päiväajovaloilla sis. LED-takavalot
Täysautomaattinen ilmastointi
Audi Drive Select
Mukautuva ilmajousitus, Adaptive Air Suspension
Urheiluistuimet, edessä
Vakionopeussäädin
Paikallaanpitoavustin (Audi Hold Assist)
Bluetooth Hands Free -liitäntä
MMI Radio Plus,1 CD-levyn soittimella, 6,5" värinäyttö, Audi Sound System, 10 kaiutinta, teho 180W
Pysäköintitutka
Sadetunnistin
Automaattinen ilmastointi
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Isofix-valmius
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Sedan |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 277000 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 160 kW |
| Huippunopeus | 244 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 7 s |
| Iskutilavuus | 3 cm3 |
| Keskikulutus | 5.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 133 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | / |
| Edellinen katsastus | 12/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2375 kg |
| Omamassa | 1840 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | mm |
| Rekisteritunnus | BST-814 |
Rahoitusesimerkki
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Yhteystiedot
Ma–Pe 10–18
La 10-15
Meiltä voit hankkia auton kätevästi ja turvallisesti rahoituksella ja maksaa autoasi kuukausittain, ainoana vakuutena ostamasi auto. Toimintamme perustuu pieniin kuluihin - näin voimme tarjota Sinulle autot sopivan edulliseen hintaan. Tervetuloa hyville kaupoille Kartanon Autoon Sulantielle!