Honda CR-V
Esittely Honda CR-V, vm. 2014, Automaatti
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa.
Rahoitus alk. 69€/kk
Rahoituspäätös myös etänä.
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon.
Täydellinen huoltokirja
Suomi-auto
Vetokoukku
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Sisustus Alcantara/nahka
Kaksoisksenonajovalot automaattisella korkeussäädöllä
Peruutuskamera
Pysäköintitutka (edessä ja takana)
Ajonvakautusjärjestelmä (VSA)
Perävaunun hallintajärjestelmä (TSA)
Automaattinen erillisilmastointi
Automaattinen ilmastointi
Aktiiviset pääntuet edessä
Kuljettajan istuimen manuaalinen korkeussäätö
Kuljettajan istuimen sähköinen ristiselän tuki
Lämmitettävät istuimet (edessä)
Matkustajan istuimen manuaalinen korkeussäätö
Matkustajan istuimen sähköinen ristiselän tuki
Takaistuimen keskikyynärnoja
Yhdellä liikkeellä taitettavat takaistuimet (60:40-suhteessa)
Vakionopeudensäädin
Älykäs monitoiminäyttö (i-MID)
Tuulilasinpyyhkimissä sadetunnistin
Matkustajan SRS-turvatyyny
Sivuturvatyynyt (edessä)
Sivuturvaverhot (edessä ja takana)
Alamäkihidastin (HDC)
Elektroninen jarruvoiman jakojärjestelmä (EBD)
Hätäjarrutussignaali
Hätäjarrutustehostin (BA)
Lukkiutumaton jarrujärjestelmä (ABS)
Mäkilähtöavustin (HSA)
Avaimesta korin myötäiseksi taittuvat ulkotaustapeilit
Kaareutuvat ulkosivupeilit
Peruuttaessa alas kääntyvä ulkotaustapeili
Sähkötoimiset ikkunat (edessä ja takana)
Yhdellä painalluksella toimivat ikkunannostimet edessä
Yhdellä painalluksella toimivat ikkunannostimet takana
Vakionopeudensäädin
Nahkasomisteltu ohjauspyörä
Vaihtopainikkeet ohjauspyörässä
Bluetooth® Hands Free Telephone (HFT) -järjestelmä
Isofix-valmius
4 kaiutinta (ja 2 diskanttikaiutinta)
AUX -liitäntä
CD-radio
Premium Audio -äänentoistojärjestelmä ja bassokaiutin
USB-liitäntä (iPod®-yhteensopiva)
Aurinkolasikotelo
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Hansikaslokeron valo
Keskustelupeili
Kuljettajan istuimen takatasku
Kuljettajan ja etumatkustajan istuimen kyynärnoja
Lisätarvikepistoke 12V (keskikonsoli)
Lisätarvikepistoke 12V (kojelaudassa)
Matkustajan istuimen takatasku
Tunnelmavalo (katto)
Tunnelmavalo (kuljettajan/matkustajan jalkatila)
Tunnelmavalo (ovi)
Valaistut häikäisysuojien meikkipeilit
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 236000 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 190 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11 s |
| Iskutilavuus | 2.2 cm3 |
| Keskikulutus | 6.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 6 l/100km |
| Co2-päästöt | 180 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | / |
| Edellinen katsastus | 3/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 600 kg |
| Kokonaismassa | 2250 kg |
| Omamassa | 1786 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Punainen |
| Pituus | mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | mm |
| Rekisteritunnus | UYV-633 |
Rahoitusesimerkki
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Yhteystiedot
Ma–Pe 10–18
La 10-15
Meiltä voit hankkia auton kätevästi ja turvallisesti rahoituksella ja maksaa autoasi kuukausittain, ainoana vakuutena ostamasi auto. Toimintamme perustuu pieniin kuluihin - näin voimme tarjota Sinulle autot sopivan edulliseen hintaan. Tervetuloa hyville kaupoille Kartanon Autoon Sulantielle!