Hyundai i30
Esittely Hyundai i30, vm. 2016, Manuaali
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa.
Rahoitus alk. 69€/kk
Rahoituspäätös myös etänä.
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon.
Asiallinen farmari vetokoukulla. Juuri tehty öljynvaihtohuolto ja samassa vaihdettu vesipumppu.
Juuri huollettu,Juuri katsastettu,Suomi-auto,Aluvanteet,Lohkolämmitin ja sisäpistoke,Pysäköintiavustin taakse,ESC-ajovakauden hallintajärjestelmä,VSM-ajonhallintajärjestelmä,Automaattinen kaksialueilmastointi,Cluster Ionizer -sisäilmanlaadun valvontajärjestelmä,60:40 suhteessa jaettava takaistuin,Etumatkustajan istuimen korkeussäätö,ISOFIX kiinnikkeet lastenistuimille takaistuimella,Kuljettajan istuimen korkeussäätö,Pääntukien syvyyssäätö etuistuimilla,Sähköisesti säädettävä ristiseläntuki kuljettajan istuimessa,Säädettävä istuinlämmitys etuistuimilla,Säädettävät pääntuet kaikilla istuinpaikoilla,Takaistuimen kyynärnoja mukitelineillä,Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin,Ajotietokone (käyttökielinä mm. englanti, ruotsi ja saksa),Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä,Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt,Sivuturvatyynyt etuistuimilla,Turvaverhot edessä ja takana,Hätäjarrutustehostin (BAS),Hätäjarrutusvaroitin (ESS),Lämmitettävä ulkopeili matkustajan puolella,Sähkötoimiset lasinnostajat etu- ja takaovissa,Bluetooth (puhelin ja suoratoisto),Audiosäätimet ohjauspyörässä,Radio/cd/mp3-soitin,USB ja AUX-liitin,Äänentoistojärjestelmä 6 kaiutinta,12 V virtapistoke keskikonsolissa,Aurinkolasikotelo kattokonsolissa,Kaukosäätöinen keskuslukitus,Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 164000 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 99 kW |
| Huippunopeus | 192 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 10 s |
| Iskutilavuus | 1.6 cm3 |
| Keskikulutus | 5.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 5 l/100km |
| Co2-päästöt | 133 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | / |
| Edellinen katsastus | 11/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 600 kg |
| Kokonaismassa | 1820 kg |
| Omamassa | 1375 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Punainen |
| Pituus | mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | mm |
| Rekisteritunnus | BTL-916 |
Rahoitusesimerkki
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Yhteystiedot
Ma–Pe 10–18
La 10-15
Meiltä voit hankkia auton kätevästi ja turvallisesti rahoituksella ja maksaa autoasi kuukausittain, ainoana vakuutena ostamasi auto. Toimintamme perustuu pieniin kuluihin - näin voimme tarjota Sinulle autot sopivan edulliseen hintaan. Tervetuloa hyville kaupoille Kartanon Autoon Sulantielle!