Nissan Note
Esittely Nissan Note, vm. 2011, Manuaali
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa.
Rahoitus alk. 69€/kk
Rahoituspäätös myös etänä.
Vähän ajettu asiallinen auto. Etupuskurissa pientä lakkavikaa.
Suomi-auto,Lohkolämmitin ja sisäpistoke,ESP-ajovakaudenhallintajärjestelmä,Manuaalinen ilmastointilaite ja sisäilmasuodatin,Lämmitetyt etuistuimet,Suhteessa 60/40 taittuva takaselkänoja,Ajonopeuden mukaan säätyvät tuulilasinpyyhkimet tihkutoiminnolla,Sähkötoimiset lasinnostimet edessä,Säädettävällä tihkutoiminnolla varustettu takalasin pyyhin ja pesin,Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt,Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt,Lukkiutumattomat ABS-jarrut, elektroninen jarruvoiman jako (EBD) ja hätäjarrutehostin,Kannelliset ehostuspeilit häikäisysuojissa,Lämmitettävät korinväriset ovipeilit,Kaukosäätöinen keskuslukitus,Ohjauspyörän korkeudensäätö,Digitaalinen kello ja ulkolämpötilamittari,MP3-yhteensopiva CD-soitin,Liitin MP3 soittimelle,12 voltin ulosotto kojelaudassa,Jäähdytettävä 9L hansikaslokero,Mukitelineet (2 edessä ja 2 takana),Verkkotasku etumatkustajan istuimessa,Radio/CD soitin ja 4-kaiutinta
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 144000 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 65 kW |
| Huippunopeus | 165 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 13 s |
| Iskutilavuus | 1.4 cm3 |
| Keskikulutus | 5.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 139 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | / |
| Edellinen katsastus | 2/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 760 kg |
| Vetokyky jarruitta | 510 kg |
| Kokonaismassa | 1546 kg |
| Omamassa | 1167 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Punainen |
| Pituus | mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | mm |
| Rekisteritunnus | XMT-244 |
Rahoitusesimerkki
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Yhteystiedot
Ma–Pe 10–18
La 10-15
Meiltä voit hankkia auton kätevästi ja turvallisesti rahoituksella ja maksaa autoasi kuukausittain, ainoana vakuutena ostamasi auto. Toimintamme perustuu pieniin kuluihin - näin voimme tarjota Sinulle autot sopivan edulliseen hintaan. Tervetuloa hyville kaupoille Kartanon Autoon Sulantielle!