Opel Corsa
Esittely Opel Corsa, vm. 2001, Manuaali
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa.
Rahoitus alk. 69€/kk
Rahoituspäätös myös etänä.
Suomi-auto,Lohkolämmitin ja sisäpistoke,Aktiiviset pääntuet edessä,Kuljettajan istuimen korkeudensäätö,Lämmitettävät etuistuimet,Kierroslukumittari,Sävylasit,Tuulilasin- ja takalasinpyyhkimien jaksokytkin, ohjelmoitava,Täysikokoinen turvatyyny etumatkustajalle,Täysikokoinen turvatyyny kuljettajalle,Meikkipeili etumatkustajan häikäisysuojassa,Varoitusvalo polttoaineen loppumiselle,Monitoiminäyttö,Radionsäätimet ohjauspyörässä,Radiovalmius, 6 kaiutinta,RDS-radio/CD-soitin,Meikkipeili kuljettajan häikäisysuojassa
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2001 |
| Mittarilukema | 139000 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 55 kW |
| Huippunopeus | 170 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 13 s |
| Iskutilavuus | 1.2 cm3 |
| Keskikulutus | 6.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 151 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | / |
| Edellinen katsastus | 11/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 450 kg |
| Kokonaismassa | 1430 kg |
| Omamassa | 1035 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | mm |
| Rekisteritunnus | MEF-721 |
Rahoitusesimerkki
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Yhteystiedot
Ma–Pe 10–18
La 10-15
Meiltä voit hankkia auton kätevästi ja turvallisesti rahoituksella ja maksaa autoasi kuukausittain, ainoana vakuutena ostamasi auto. Toimintamme perustuu pieniin kuluihin - näin voimme tarjota Sinulle autot sopivan edulliseen hintaan. Tervetuloa hyville kaupoille Kartanon Autoon Sulantielle!