Renault Trafic
Esittely Renault Trafic, vm. 2011, Manuaali
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa.
Rahoitus alk. 69€/kk
Rahoituspäätös myös etänä.
Juuri katsastettu,Webasto/Eber kellolla,2-paikkainen etumatkustajan istuin,3-pisteturvavyöt kaikilla paikoilla,Kuljettajan kyynärnoja,Pääntuet kaikilla istuimilla,Sävylasit,Kuljettajan etuturvatyyny,ABS-jarrut,Sähkötoimiset etulasinnostimet, impulssikytkin kuljettajan ikkunassa,Radio-CD-MP3, kaukosäätö ohjauspyörässä,Peltinen liukuovi oikealla puolella,Peltiset takaovet, 180° aukeavat,Ilmastointi
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Muu |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 213000 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 84 kW |
| Huippunopeus | 160 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 7.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 195 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | / |
| Edellinen katsastus | 11/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2935 kg |
| Omamassa | 1950 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | mm |
| Rekisteritunnus | VVP-565 |
Rahoitusesimerkki
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Yhteystiedot
Ma–Pe 10–18
La 10-15
Meiltä voit hankkia auton kätevästi ja turvallisesti rahoituksella ja maksaa autoasi kuukausittain, ainoana vakuutena ostamasi auto. Toimintamme perustuu pieniin kuluihin - näin voimme tarjota Sinulle autot sopivan edulliseen hintaan. Tervetuloa hyville kaupoille Kartanon Autoon Sulantielle!