Seat Ibiza
Esittely Seat Ibiza, vm. 2006, Manuaali
Vaihdossa tullut. Pirteästi kulkee. Värityksessä hiukan sanomista niin kuin kuvista näkee.
Suomi-auto,Uudet renkaat,Lohkolämmitin ja sisäpistoke,TCS luistonestojärjestelmä,3-pisteturvavyöt,ISOFIX-lastenistuinkiinnikkeet,Jaettu, alastaittuva takaistuin (60/40),Kuljettajan istuimen korkeussäätö,Niskatuet,Urheiluistuimet edessä,Mittaristo,Sähkötoimiset etuikkunat,Sävylasit,Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt,ABS-jarrut,EBV elektroninen jarruvoiman jako,ESBS kaarrejarrutuksen hallintajärjestelmä,Kaukosäätöinen keskuslukitus,Ohjauspyörän etäisyyden ja korkeudensäätö,4 kaiutinta,Digitaalikello,Mittarivalaistuksen säätö,Radiovalmius,Varkaussuojattu kattoantenni,Peili matkustajan häikäisysuojassa
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2006 |
| Mittarilukema | 270000 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 216 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 8 s |
| Iskutilavuus | 1.8 cm3 |
| Keskikulutus | 7.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 6 l/100km |
| Co2-päästöt | 187 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | / |
| Edellinen katsastus | 11/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 600 kg |
| Kokonaismassa | 1649 kg |
| Omamassa | 1229 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Oranssi |
| Pituus | mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | mm |
| Rekisteritunnus | NGU-898 |
Rahoitusesimerkki
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Yhteystiedot
Ma–Pe 10–18
La 10-15
Meiltä voit hankkia auton kätevästi ja turvallisesti rahoituksella ja maksaa autoasi kuukausittain, ainoana vakuutena ostamasi auto. Toimintamme perustuu pieniin kuluihin - näin voimme tarjota Sinulle autot sopivan edulliseen hintaan. Tervetuloa hyville kaupoille Kartanon Autoon Sulantielle!