Skoda Fabia
Esittely Skoda Fabia, vm. 2010, Manuaali
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa.
Rahoitus alk. 69€/kk
Rahoituspäätös myös etänä.
Täydellinen huoltokirja
Juuri huollettu
Suomi-auto
Kahdet renkaat
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
ASR-vetoluistonesto
Ilmastointi
Kaksi ISOFIX-turvaistuinten kiinnitystä takaistuimella
Kaksiosainen takaistuin ja selkänoja, jonka jakosuhde 60:40
Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
Lämmitettävät etuistuimet
Sähkötoimiset ikkunat edessä
Sävylasit
Takalasin pesin ja pyyhin jaksottaisella toiminnolla
Tuulilasinpyyhkimien säädettävä jaksotoiminto
Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä avaimella
Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyyny ja etuturvavöiden esikiristimet
Sivuturvatyynyt
ABS-lukkiutumattomat jarrut
Hätäjarrutustehostin Dual Rate
Levyjarrut myös takana (ei 1.2 12V)
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Kierroslukumittari ja digitaalikello
12 V -virran ulosotto, mukitelineet ja tavaralokero keskikonsolissa
Kannellinen tavaralokero etumatkustajan istuimen alla
Kannellinen tavaralokero kuljettajan istuimen alla
Neljä ylöstaittuvaa sisäkahvaa, takana vaatekoukut
Pysäköintilipukkeen pidike tuulilasin alakulmassa
Säilytystaskut etuistuinten selkänojien takapuolella
Tavaralokero kuljettajan puolella kojelaudassa
Tavaralokerot etu- ja takaovissa
Dance-audiojärjestelmä, jossa CD-soitin, MP3-soitin ja liitäntä keskikonsolissa ulkoiselle audiolaitteelle
Etuovien lokeroissa pullotelineet isoille pullolle
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 137000 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 51 kW |
| Huippunopeus | 163 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 15 s |
| Iskutilavuus | 1.2 cm3 |
| Keskikulutus | 5.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 140 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | / |
| Edellinen katsastus | 4/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 500 kg |
| Kokonaismassa | 1565 kg |
| Omamassa | 1110 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Muu |
| Pituus | mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | mm |
| Rekisteritunnus | EJY-411 |
Rahoitusesimerkki
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Yhteystiedot
Ma–Pe 10–18
La 10-15
Meiltä voit hankkia auton kätevästi ja turvallisesti rahoituksella ja maksaa autoasi kuukausittain, ainoana vakuutena ostamasi auto. Toimintamme perustuu pieniin kuluihin - näin voimme tarjota Sinulle autot sopivan edulliseen hintaan. Tervetuloa hyville kaupoille Kartanon Autoon Sulantielle!