Skoda Yeti
Esittely Skoda Yeti, vm. 2010, Automaatti
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa.
Rahoitus alk. 69€/kk
Rahoituspäätös myös etänä.
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon.
Suomi-auto,Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa,Lohkolämmitin ja sisäpistoke,Pysäköintitutka taakse,ESP/DSR- ajonvakautusjärjestelmä,Climatronic - ilmastointi,Off Road -toiminto,Ajotietokone, jossa kaksi muistia. Toiminnot: kellonaika, ulkolämpötila, hetkellinen kulutus, keskikulutus, ajettu matka, matkan kestoaika, keskinopeus, ajomatka jäljellä olevalla tankillisella ja huollon tarpeen näyttö,Sähkötoimiset ikkunat edessä,Ikkunaturvatyynyt,Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyyny ja etuturvavöiden esikiristimet,Kaukosäätöinen keskuslukitus,Vakionopeudensäädin,Nahkainen ohjauspyörä, kolmipuolainen,Swing-audiojärjestelmä,Swing-audiojärjestelmä ja CD-soitin, MP3
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 130000 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 77 kW |
| Huippunopeus | 173 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 12 s |
| Iskutilavuus | 1.2 cm3 |
| Keskikulutus | 6.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 149 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | / |
| Edellinen katsastus | 5/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 600 kg |
| Kokonaismassa | 1920 kg |
| Omamassa | 1375 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Muu |
| Pituus | mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | mm |
| Rekisteritunnus | OTB-647 |
Rahoitusesimerkki
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Yhteystiedot
Ma–Pe 10–18
La 10-15
Meiltä voit hankkia auton kätevästi ja turvallisesti rahoituksella ja maksaa autoasi kuukausittain, ainoana vakuutena ostamasi auto. Toimintamme perustuu pieniin kuluihin - näin voimme tarjota Sinulle autot sopivan edulliseen hintaan. Tervetuloa hyville kaupoille Kartanon Autoon Sulantielle!