Toyota Avensis
Esittely Toyota Avensis, vm. 2011, Manuaali
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa.
Rahoitus alk. 69€/kk
Rahoituspäätös myös etänä.
Juuri huollettu,Suomi-auto,Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa,Lohkolämmitin ja sisäpistoke,VSC+ -ajonvakautus,Automaattinen ilmastointi,Kuljettajan istuimen korkeudensäätö,Kuljettajan ristiseläntuen sähkösäätö,Lämmitettävät etuistuimet,Pääntuet kaikilla paikoilla,Yhdellä liikkeellä taittuvat takaistuimet, jaettu 60/40 suhteessa,Vakionopeudensäädin,Monitoiminäyttö: keski- ja hetkellinen kulutus, toimintasäde, keskinopeus,Optitron-mittaristo,Sähkötoimiset etuikkunat,Sähkötoimiset takaikkunat,Vihreät sävylasit,Ikkunaturvatyynyt edessä ja takana,Kuljettajan ja etumatkustajan kaksivaiheiset etuturvatyynyt,Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt,Kuljettajan polviturvatyyny,ABS + EBD,Kaukosäätöinen keskuslukitus,Mittarivalojen kirkkauden säätö,Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä,Takaikkuna-antenni
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 258000 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 108 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 10 s |
| Iskutilavuus | 1.8 cm3 |
| Keskikulutus | 6.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.6 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 155 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | / |
| Edellinen katsastus | 5/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 500 kg |
| Kokonaismassa | 2000 kg |
| Omamassa | 1536 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | mm |
| Rekisteritunnus | KPV-165 |
Rahoitusesimerkki
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Yhteystiedot
Ma–Pe 10–18
La 10-15
Meiltä voit hankkia auton kätevästi ja turvallisesti rahoituksella ja maksaa autoasi kuukausittain, ainoana vakuutena ostamasi auto. Toimintamme perustuu pieniin kuluihin - näin voimme tarjota Sinulle autot sopivan edulliseen hintaan. Tervetuloa hyville kaupoille Kartanon Autoon Sulantielle!