Toyota RAV4
Esittely Toyota RAV4, vm. 2004, Manuaali
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa.
Rahoitus alk. 69€/kk
Rahoituspäätös myös etänä.
Täydellinen huoltokirja
Suomi-auto
Vetokoukku
Isofix
Aluvanteet
Kahdet renkaat
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Automaattinen ilmastointi
Takaistuimet irroitettavat
Takaistuinten säätö pituussuunnassa
Vihreät sävylasit
Kuljettajan ja etumatkustajan kaksivaiheisesti täyttyvät etuturvatyynyt
Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt
ABS-jarrut + EBD (elektroninen jarruvoiman jako)
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Sähkötoimiset etu- ja takaikkunat, automaattinen nosto ja lasku
Äänentoistojärjestelmä
Radio/CD 4:llä kaiuttimella
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2004 |
| Mittarilukema | 299000 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 185 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11 s |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 8.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 11.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 7.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 211 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | / |
| Edellinen katsastus | 5/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 640 kg |
| Kokonaismassa | 1825 kg |
| Omamassa | 1345 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Hopea |
| Pituus | mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | mm |
| Rekisteritunnus | ZVG-228 |
Rahoitusesimerkki
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Yhteystiedot
Ma–Pe 10–18
La 10-15
Meiltä voit hankkia auton kätevästi ja turvallisesti rahoituksella ja maksaa autoasi kuukausittain, ainoana vakuutena ostamasi auto. Toimintamme perustuu pieniin kuluihin - näin voimme tarjota Sinulle autot sopivan edulliseen hintaan. Tervetuloa hyville kaupoille Kartanon Autoon Sulantielle!