Toyota Yaris Verso
Esittely Toyota Yaris Verso, vm. 2004, Automaatti
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa.
Rahoitus alk. 69€/kk
Rahoituspäätös myös etänä.
Edellisellä omistajalla yli 20 vuotta. Kattavasti dokumentoitu merkkihuoltohistoria.
Huoltokirja
Suomi-auto
Kahdet renkaat
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Etuistuinten säätövara 24 0 mm
Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
Kuljettajan ja matkustajien istuimissa kaularankavammojen riskiä vähentävä WIL (Whiplash Injury Less
Monitoiminäyttö ja ajotietokone
Takalasin lämmitin ja pyyhkijä
Vihreäksi sävytetty karkaistu tuulilasi ja ikkunat
Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
ABS-jarrut EBD-toiminnolla
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Sähkötoimiset ikkunat edessä, kuljettajan ikkunan turvapysäytysmekanismi
Ohjauspyörän korkeudensäätö
Alaspainuva poljintuki
Ovien lukitus sisäpuolella
Audion kaukosäädin
Integroitu äänentoistojärjestelmä, RDS-järjestelmä, CD-soitin ja 4 kaiutinta
Kattokonsoli edessä
Keskikonsolin kirja- ja CD-kotelo
Säilytystila ohjauspyörän alla
Takaosassa 2 säilytystilaa lattian alla
Ilmastointilaite
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Tila-auto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2004 |
| Mittarilukema | 260000 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 62 kW |
| Huippunopeus | 155 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 13 s |
| Iskutilavuus | 1.3 cm3 |
| Keskikulutus | 6.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 165 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | / |
| Edellinen katsastus | 12/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 900 kg |
| Vetokyky jarruitta | 400 kg |
| Kokonaismassa | 1530 kg |
| Omamassa | 1090 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Hopea |
| Pituus | mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | mm |
| Rekisteritunnus | NFS-517 |
Rahoitusesimerkki
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Yhteystiedot
Ma–Pe 10–18
La 10-15
Meiltä voit hankkia auton kätevästi ja turvallisesti rahoituksella ja maksaa autoasi kuukausittain, ainoana vakuutena ostamasi auto. Toimintamme perustuu pieniin kuluihin - näin voimme tarjota Sinulle autot sopivan edulliseen hintaan. Tervetuloa hyville kaupoille Kartanon Autoon Sulantielle!