Toyota Yaris
Esittely Toyota Yaris, vm. 2012, Automaatti
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa.
Rahoitus alk. 69€/kk
Rahoituspäätös myös etänä.
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon.
Täydellinen huoltokirja
Suomi-auto
Aluvanteet
Kahdet renkaat
Webasto
Navigointijärjestelmä
Ajovakaudenhallintajärjestelmä
Ilmastointi
Ajotietokone
Sähköikkunat
Ikkunaturvaverhot
Ajotietokone
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Matkapuhelinvarustus
Äänentoistojärjestelmä
Bluetooth Hands Free ohjaus ratin audiosäätimillä
Isofix-valmius
Radio ja CD-soitin
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 233000 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 66 kW |
| Huippunopeus | 175 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 13 s |
| Iskutilavuus | 1.4 cm3 |
| Keskikulutus | 4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 4.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 105 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | / |
| Edellinen katsastus | 1/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1050 kg |
| Vetokyky jarruitta | 550 kg |
| Kokonaismassa | 1530 kg |
| Omamassa | 1155 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Hopea |
| Pituus | mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | mm |
| Rekisteritunnus | KRM-529 |
Rahoitusesimerkki
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Yhteystiedot
Ma–Pe 10–18
La 10-15
Meiltä voit hankkia auton kätevästi ja turvallisesti rahoituksella ja maksaa autoasi kuukausittain, ainoana vakuutena ostamasi auto. Toimintamme perustuu pieniin kuluihin - näin voimme tarjota Sinulle autot sopivan edulliseen hintaan. Tervetuloa hyville kaupoille Kartanon Autoon Sulantielle!