Volvo V50
Esittely Volvo V50, vm. 2005, Automaatti
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa.
Rahoitus alk. 69€/kk
Rahoituspäätös myös etänä.
JAKOHIHNA VAIHDETTU 169TKM KOHDALLA
Täydellinen huoltokirja
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
DSTC ajovakauden hallintajärjestelmä
STC-luistonesto
Automaattinen ilmastointilaite
1/3 - 2/3 alaslaskettava takaselkänoja
Etumatkustajan istuimen korkeuden ja kallistuksen säätö
Kuljettajan istuimen kallistuksen ja korkeuden säätö, säädettävä ristiselän tuki
Lämmitettävät etuistuimet
Niskatuet kaikilla paikoilla
Turvavyön altaliukumisen estävä istuinrakenne
Vakionopeudensäädin
Ajotietokone
Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
Etumatkustajan turvatyyny
IC-turvaverhot
SIPS-sivuturvatyynyt
Turvatyyny kuljettajalle
ABS-jarrut
Kaukosäätöinen keskuslukitus
EBA hätäjarrutustehostin
IDIS -kuljettajan informaatiojärjestelmä
Audio Performance 4x20W
Mukiteline keskikonsolissa edessä
Ulkolämpötilan mittari
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2005 |
| Mittarilukema | 176000 km |
| Vaihteisto | |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 125 kW |
| Huippunopeus | 215 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11 s |
| Iskutilavuus | 2.4 cm3 |
| Keskikulutus | 9.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 13.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 220 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | / |
| Edellinen katsastus | 4/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 700 kg |
| Kokonaismassa | 1960 kg |
| Omamassa | 1484 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | mm |
| Rekisteritunnus | BOA-695 |
Rahoitusesimerkki
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Yhteystiedot
Ma–Pe 10–18
La 10-15
Meiltä voit hankkia auton kätevästi ja turvallisesti rahoituksella ja maksaa autoasi kuukausittain, ainoana vakuutena ostamasi auto. Toimintamme perustuu pieniin kuluihin - näin voimme tarjota Sinulle autot sopivan edulliseen hintaan. Tervetuloa hyville kaupoille Kartanon Autoon Sulantielle!